Main Navigation Section Navigation Main Content

Sıkça Sorulan Sorular


Franchise

Öncelikli Franchising şartlarınız nelerdir?
Domino's Pizza, işletmenin başında duracak kişinin en az %51 hisseye sahip ve finansal gücünün ortalama 205.000 USD + KDV yatırımı karşılayabilecek seviyede olmasını istenmektedir. Bu kişi zamanının büyük bölümünü ve enerjisini Domino's Pizza dükkanına adamalıdır.
Ön protokol dönemindeki teorik ve pratik eğitimlerde başarılı olmalıdır.
Franchising için tahmini yatırım bedeli nedir?
Domino's Pizza herşey dahil kurulum maliyeti ortalama 205.000 USD + KDV'dir.
Toplam yatırım değeri kiralanan dükkanın metrekare alanı, cephesi, kiralandığı andaki fiziksel durumu ve açılışta beklenen iş kapasitesiyle orantılı olarak farklılık gösterebilir. Yatırım bedeline isim hakkı, dekorasyon, üniformalar ve mutfakta kullanılacak araç ve gereçlere kadar her şey dahildir. İdeal metrekare değerleri 90-150 arasıdır.
Franchise Anlaşması kaç yıl için imzalanır ve Ana Franchise'a aylık ödenen bir ücret var mıdır?
Franchise Anlaşma süresi dükkanın açıldığı günden itibaren 10 yıldır. İşletme esnasında tüm Franchise alanlar, royalty ve reklam fonu katılım payı öderler.
Domino's Pizza'nın büyüme planları ile ilgili neler söyleyebilirsiniz? Hangi bölgeler şu anda dükkan açmaya müsaittir?
Dükkan açılabilecek bölgeler için tıklayınız. tıklayınız.

Online Ödeme

Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği nedir?
Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği Dominos’un kullanıcılara sunduğu bir ödeme opsiyonudur. Kredi kartınızla internet ortamında siparişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz, hiçbir şekilde kredi kartınıza fiziksel olarak ihtiyaç duymazsınız ve bu sayede kapıda ödeme yapmazsınız.
Online Kredi Kartı ile nasıl ödeme yapabilirim?
Sipariş onay ekranında ödeme seçeneklerinden "Online Kredi Kartı" seçeneğini seçtikten sonra yönlendirileceğiniz güvenli ödeme sayfası içerisinde kredi kartı bilgilerinizi doldurduktan sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Ödememi Online Kredi Kartı ile gerçekleştirerek sipariş verdim ve daha sonra siparişimi iptal etmek istiyorum, ne yapmam gerekiyor?
Çağrı Merkezi ile yapacağınız görüşme neticesinde siparişiniz iptal edilecektir ve tutar hesabınıza iade edilecektir. İadenin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Ödemesini Online Kredi Kartı ile gerçekleştirdiğim siparişi iptal ettim, ücret iade prosedürü nedir?
Siparişinizin tutarı 1 iş günü içinde iade edilmektedir fakat iadenin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
MasterPass Nedir?
MasterPass internete bağlı tüm cihazlarla her seferinde ödeme karti bilgisi girmeden kolay ve güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan MasterCard’in online ödeme çözümüdür.
Masterpass’e nasıl üye olabilirim?
MasterPass’e iki farklı şekilde üye olabilirsiniz:

MasterPass kullanıcı adınız kayıt esnasında verdiğiniz cep telefonu numaranızdır. Ödeme esanasında yapılan kayıt işlemi sonrasında MasterPass hesap şifreniz kayıt esnasında kullandığınız cep telefonuna SMS ile iletilecektir.
MasterPass kullanımı güvenli midir?
MasterPass, MasterCard tarafindan sunulan global bir dijital ödeme çözümüdür..MasterPass’e eklediğiniz bilgileriniz bankadaki kayıtlı cep telefonunuz ile doğrulanarak, SMS onayi sonrası eklenebilir veya değiştirilebilir. MasterCard’in uygulamasi olan MasterPass ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
MasterPass’e hangi kartları ekleyebilirim?
MasterPass’e aşagıdaki listede yer alan bankaların MasterCard, Visa ve American Express logolu kredi kartlarını ekleyebilirsiniz:
 • Akbank
 • Bank Asya
 • Denizbank
 • Finansbank
 • Garanti Bankası
 • HSBC
 • Odeabank
 • TEB
 • Türkiye İş Bankası
 • Vakıfbank
 • Yapı Kredi
 • Ziraat Bankası
MasterPass kullanımı ücretli mi?
MasterPass kullanıcılar için ücretsiz bir hizmettir.
MasterPass’ı Domino’s Pizza’nın hangi web veya mobil tarayıcılarda kullanabilirim?
MasterPass’I Dominos`un web ve mobil tarayıcılarında kullanabilirsiniz.
Kullanmak istediğim kartımın ödeme sırasında kabul edilmemesi durumunda ne yapmalıyım?
MasterPass hesabiniza kaydedilen kartlarla dominos.com.tr üzerinden yapabilirsiniz. Bazi durumlarda (limit yetersizligi, kartınızın internet alışverişine açık olmaması, işyerinin yetkileri vb.) işyeri ya da kartınızın bağli olduğu banka işlemlerinizi onaylamayabilir. Bu durumda Domino’s Pizza çağrı merkezimizi (444 33 22) ya da bankanızın müşteri temsilcisiyle görüşmeniz gerekmektedir.

Master Pass ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

5

VAZGEÇ