Main Navigation Section Navigation Main Content

Yönetici Mesajı

1960 yılında ABD'de kurulan Domino's Pizza, bugün dünyada 70 ülkede 10.000'i aşkın restoran işletiyor ve "Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri" olarak faaliyet gösteriyor. Ülkemizdeki faaliyetlerini 19 yıldır sürdüren Domino's Pizza, İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 65 ile yayılmış 455 şubesi ile Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor.

Domino's Pizza Türkiye olarak başarı için çok yoğun çalışan sıra dışı insanlardan oluşan muhteşem bir takımımız var. Bu takımın en önemli özelliklerinden biri her zaman lider olmak için çalışması ve ikinciliği asla kabul etmemesidir. Domino's Pizza franchisee'leri ve takım üyeleri her zaman kazanmayı bilirler. Şu anda toplam 455 şubemizin yaklaşık %70'i franchisee'lerimiz tarafından işletiliyor. Hedeflerimize ulaşırken ve kazanırken bizimle aynı aile içinde olmayı düşünerek başvuru yapan tüm franchisee adaylarına şimdiden teşekkür etmek isterim.

Neden Domino's Pizza Franchisee'si Olmalısınız?

Muhteşem Ürünler

Domino's Pizza sürekli kendisini yenileyen menüsüyle evlere servis pizza sektörünün öncüsüdür. Franchisee'lerimizle yeni ürünlerin ve promosyonların test aşamasında beraber çalışıyoruz ve kazanan çözümlere birlikte karar veriyoruz.

Menümüzü görmek ve online sipariş vermek için tıklayabilirsiniz.

En İyi Sistemler

Online siparişten, en ileri teknoloji restoran satış sitemine, sektörün en iyi reklam ajanslarıyla çalışmaktan satın alma gücümüze kadar birçok özelliğimizle Domino's Pizza olarak evlere servis pizza sektöründe öncü olmaya devam ediyoruz.

Profesyonel Destek

Domino's Pizza olarak özgün ve kişiselleştirilmiş restoran içi ve sınıf eğitimleri veriyoruz. Destek birimlerimiz iş modelinizi gerçekleştirmeniz için size en iyi danışmanlığı sağlıyor.

Önemli Fırsatlar

Domino's Pizza'nın başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları franchisee adaylarımıza öneriyoruz. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları franchisee'lerine sunmaya devam ediyor.

Ödüllerimiz

  • 2006-2007-2008-2009-2010-2011-2012-2013-2014 Domino's Pizza Gold Franny Ödülü
  • 2009 Effie Ödülü (Perakende Dalında)

Kerem CİRİTCİ
Domino's Pizza Türkiye
Franchise Operasyon Direktörü

5

VAZGEÇ