Main Navigation Section Navigation Main Content

Domino's Pizza Apple Watch Uygulaması İle Siparişin Yakın Takipte!

Teknolojiden ürünlerine hiç durmadan hayata geçirdiği inovasyonlarla isminden sıkça söz ettiren Domino's Pizza, Apple Watch uygulamasıyla yine öncü kimliğini ortaya koydu. Apple Watch'un Türkiye pazarında satışa çıkmasının ardından kısa süre içinde kullanıma giren yeni uygulama ile, iPhone'dan sipariş verildikten sonra pizzanın nerede olduğu adım adım takip edilebiliyor. Hazırlandığında ve yola çıktığında otomatik bildirim alınıyor.

Sadece Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırdığı leziz pizzaları ile değil, teknoloji alanındaki yenilikleriyle de pizzaseverleri kendine bağlayan Domino's Pizza, değeri yılda 10 milyon TL'ye ulaşan inovasyon yatırımlarına bir yenisini ekledi. Giyilebilir teknolojiler alanındaki en dikkat çekici ürünlerden Apple Watch'un geçtiğimiz yıl Türkiye pazarında satışa çıkmasının ardından, Domino's Pizza da yepyeni uygulamasını vakit kaybetmeden hayata geçirdi. Böylece akıllı telefon uygulamaları ve dominos.com.tr'nin ardından markayı farklı bir teknolojik platforma daha taşımış oldu.

Apple Watch uygulaması ile şu anda, iPhone üzerinden sipariş verilen pizzalar fırından çıktığı andan kapıya gelene kadar anbean izlenebiliyor. Kullanıcı telefonunu cebine koyup saati üzerinden pizzasının hangi aşamada ya da nerede olduğunu eşzamanlı görebiliyor. Takip edebilmesinin yanı sıra siparişi hazırlandığında, yola çıktığında, başka bir şubeye yönlendirildiğinde veya iptal olduğunda push bildirimleri ile anında bilgilendirme yapılıyor. Böylece heyecanlı bekleyiş kolayca ve en leziz şekilde son buluyor.

Domino's Pizza Apple Watch uygulamasını hız kesmeden geliştirmeye devam ediyor. Pizzaseverler çok yakında saatleri üzerinden de sipariş verebilmeye başlayacaklar. O zamana kadar Domino's Pizza, giyilebilir teknoloji ile yenilebilir harikaları takip etmek isteyenleri yeni uygulamasını indirmeye davet ediyor.

Domino's Pizza Türkiye'nin iPhone uygulamasını linke tıklayarak ya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız.

5

VAZGEÇ