Main Navigation Section Navigation Main Content

Eğitim ve Gelişim

Domino's Pizza Türkiye olarak, temel odağımıza "sürekli gelişimi" koyuyor ve her zaman bu bilinçle uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Çalışanlarımızın farklı profillere sahip olmasını ve pozisyon çeşitliliğini bir fırsat olarak görüp eğitim içeriklerimizde farklı öğrenme metodlarını kullanıyoruz. Böylece eğitimlerimizi hem daha etkin hem de "Eğlenerek Yarattığımız Lezzetlerimiz Size Ulaşana Kadar Durmayız" misyonuyla daha eğlenceli bir biçime sokuyoruz.

Eğlenerek öğrenmeyi mümkün kılan çalışmalarımız:

DEV - Eğitim Portalı

Domino's'ta hepimiz DEV'leşme fırsatı yakalarız. Çünkü biz DEV bir aileyiz ve daha da DEVleşiyoruz.

DEV yani nam-ı değer Domino's Eğitim Vadisi, Domino's Pizza'nın tüm eğitim dokümanlarına ulaşabileceğin, e-eğitimlerle zaman ve mekandan bağımsız kolaylıkla uzaktan eğitimler alabileceğin, sürpriz yarışmalara katılarak, sürpriz hediyeler kazanacağın, yüzlerce eğitim filmiyle izleyerek öğrenebileceğin dev bir eğitim portalı. Tüm çalışanlar olarak bizler, bu eğitim dokümanlarının tamamına kolaylıkla ulaşabiliriz.

 

Pizza Okulu

Eğlenerek yarattığımız lezzetlere daha da yakınlaşmak için aramıza katılan her takım arkadaşımızın öncelikle işin mutfağını görmesini ve mükemmel pizzalarımızı yaparken kendi potansiyellerini keşfetmesini bekleriz. Bu nedenle, genel müdürlüğümüzde işe başlayan tüm çalışanlarımız öncelikle 3 günlük Pizza Okulu deneyimi kazanır. Böylece, belirleyeceği strateji ve vereceği desteğin neye hizmet edeceğini bilirler.

 

 

Domino's Pizza'da Franchisee Olmak

Ailemize franchisee olarak katılacak iş ortağı adaylarımız, öncelikli olarak 3 aylık yoğun bir eğitim programına katılırlar. Bu süreçte; işe bakış şeklimizi, restoran içi operasyonlarımızı, standartlarımızı ve yönetim kültürümüzü öğrenirler. Süreci başarıyla tamamlayan franchisee'lerimiz, restoranlarını açtıklarında, gerekli tüm bilgi ve becerilere sahip olarak Domino's Pizza'nın başarısına ortak olur.

Domino's Pizza Türkiye'de Kariyer Yolu

Domino's Pizza Türkiye ekibi olarak, çalışanlarımızla birlikte yükselmeyi hedefleriz. Bu nedenle, kariyer basamaklarının her adımında çalışanlarımızı mevcut pozisyonlarına ve bir sonraki sorumluluklarına uygun eğitimlerle destekleriz.

"Domino's'ta Fırsatı yakala!" sloganıyla her çalışanımıza pek çok kariyer fırsatı sunarız. Örneğin, lezzet elçisi olarak ailemize katılıp ardından bölge müdürlüğüne veya franchisee'liğe giden kariyer yoluna sen de sahip olabilirsin veya Genel Müdürlüğümüzdeki farklı kariyer fırsatlarını içindeki potansiyeli ortaya çıkararak yakalayabilirsin. Bunun için ihtiyacın olan her türlü desteği, hem teknik bilgiyi hem de beceri eğitimlerini, sana sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Çünkü biz, 1iz!

 

5

VAZGEÇ