Main Navigation Section Navigation Main Content

Eğitim ve Gelişim

Domino's Pizza Türkiye olarak, temel odağımıza "sürekli gelişimi" koyuyor ve her zaman bu bilinçle uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Çalışanlarımızın farklı profillere sahip olmasını ve pozisyon çeşitliliğini bir fırsat olarak görüp eğitim içeriklerimizde farklı öğrenme metotlarını kullanıyoruz. Böylece eğitimlerimizi hem daha etkin hem de "Eğlenerek Yarattığımız Lezzetlerimiz Size Ulaşana Kadar Durmayız" misyonuyla daha eğlenceli bir iklimle gerçekleştiriyoruz.

Eğlenerek öğrenmeyi mümkün kılan çalışmalarımız:

Dominos Eğitim Vadisi: DEV Eğitim Portal

Domino's'ta hepimiz DEV'leşme fırsatı yakalarız. Çünkü biz DEV bir aileyiz ve daha da DEVleşiyoruz.

DEV yani nam-ı değer Domino's Eğitim Vadisi, Domino's Pizza'nın tüm eğitim dokümanlarına ulaşabileceğin, e-eğitimlerle zaman ve mekandan bağımsız kolaylıkla uzaktan eğitimler alabileceğin, sürpriz yarışmalara katılarak sürpriz hediyeler kazanacağın, yüzlerce eğitim filmiyle izleyerek öğrenebileceğin dev bir eğitim portalı. Tüm çalışanlar olarak bizler, bu eğitim kaynak ve uygulamalarının tamamına sınırsız kez ve kolaylıkla ulaşabilir, gelişimimizi sürekli kılabiliriz.

 

Pizza Okulu

Eğlenerek yarattığımız lezzetlere daha da yakınlaşmak için aramıza katılan her takım arkadaşımızın öncelikle işin mutfağını görmesini ve mükemmel pizzalarımızı yaparken kendi potansiyellerini keşfetmesini bekleriz. Bu nedenle, Genel Müdürlüğümüz'de işe başlayan tüm çalışanlarımız, restoranlarımızda gerçekleştirdiğimiz Pizza Okulu deneyimine dahil olur. Böylece, belirleyeceği strateji ve vereceği desteğin neye hizmet edeceğini bilirler.

 

 

Domino's Pizza'da Franchisee Olmak

Ailemize franchisee olarak katılacak iş ortağı adaylarımız, öncelikli olarak 3 aylık yoğun bir eğitim programına katılırlar. Bu süreçte; işe bakış şeklimizi, restoran içi operasyonlarımızı, standartlarımızı ve yönetim kültürümüzü öğrenirler. Süreci başarıyla tamamlayan franchisee'lerimiz restoranlarını açtıklarında, gerekli tüm bilgi ve becerilere sahip olarak Domino's Pizza'nın başarısına ortak olur.

Domino's Pizza Türkiye'de Kariyer Yolu

Domino's Pizza Türkiye ekibi olarak, çalışanlarımızla birlikte yükselmeyi hedefleriz. Bu nedenle, kariyer basamaklarının her adımında çalışanlarımızı mevcut pozisyonlarına ve bir sonraki sorumluluklarına uygun eğitimlerle destekleriz.

"Domino's'ta Fırsatı yakala!" sloganıyla her çalışanımıza pek çok kariyer fırsatı sunarız. A Takımı ve Girişimcilik Okulu uygulamalarımız, çalışanlarımızın bu fırsatları yakalamasına olanak tanır.

A Takımı - Bölge Müdürü Yetiştirme Program

Liderlerini kendi içerisinden çıkarmayı hedefleyerek çalışanlarını da bu yönde teşvik eden Domino's Pizza, bölge müdürlerinin tamamını kendi kaynaklarından yaratır.

Ön değerlendirmelerden geçerek katılan bölge müdürü adaylarımız 5 ay süren eğitim programı boyunca, iç ve dış kaynaklı konu uzmanlarının bilgi ve tecrübesinden yararlanır. Bireysel çalışmaları ile gelişimini destekler. Saha çalışmaları ile öğrendiklerini uygulama alanı bulur ve performe etmeye odaklanır.

Girişimcilik Okulu

Domino's Pizza'nın liderliğinin en önemli bileşeni sıradışı çalışanları. Farklı görev gruplarında rol alan çalışanlarının franchisee olarak kendi restoranlarına sahip olması, kendi işlerinin patronu olması ve yepyeni hayal ortaklıklarının başlaması ise en büyük başarı kriteri.

Bu bakış açısının destekleyen Girişimcilik Okulu; Domino's Pizza Türkiye' nin franchisee' leri ile birlikte büyüme stratejilerini, franchisee sisteminin dinamiklerini, kârlı restoran işletmenin kritik süreçlerini ve yatırımcıların sahip olması gereken zihinsel dönüşümün aktarıldığı, sektörde benzeri olmayan bir program.

Özetle; lezzet elçisi olarak ailemize katılıp ardından bölge müdürlüğüne veya franchisee'liğe giden kariyer yoluna sen de sahip olabilirsin veya Genel Müdürlüğümüzdeki farklı kariyer fırsatlarını içindeki potansiyeli ortaya çıkararak yakalayabilirsin.

Bunun için ihtiyacın olan her türlü desteği, hem teknik bilgiyi hem de beceri eğitimlerini, sana sağlamaktan memnuniyet duyarız

Çünkü biz, Domino's'ta Hayat Var !

 

5

VAZGEÇ