1. Ana Sayfa
  2. Hijyen Politikası

Güvenle, Sağlıkla, Afiyetle

DOMINO'S ŞEFFAF MUTFAK

Domino’s Canlı Yayınlarımız saat 12:00 ile 19:00 saatleri arasında gerçekleşiyor olacaktır.

Ankara Atapark Şubesi

SAĞLIĞINIZI HEP ÇOK ÖNEMSİYORUZ!

Üst düzey hijyenik standartları 24 yıldır aynı özen ve titizlikle sağlıyor; bu kritik günlerde tüm artı önlemleri uyguluyoruz.

ÖNCE KENDİMİZE ÇOK İYİ BAKIYORUZ!

Şubelerimizde görev alan ekiplerimiz, temizlik ve hijyen kiti kullanıyor. Ellerimizi her 15 dakikada 1 yıkıyoruz. Tüm temizlik ve hijyen uygulamalarımızı, DPI (Domino’s Pizza Uluslararası) tarafından sertifikalandırılan uzman denetçiler kontrol ediyor.

İŞİMİZİ ŞANSA BIRAKMIYORUZ!

Eşsiz hamurumuzu ISO22000 gıda güvenliği sertifikasına sahip Domino’s üretim ve tedarik merkezlerimizde üretiyoruz. Ürün testlerimizi kendi laboratuvarımızda yapıyoruz. Tüm ürünlerimizi 20’den fazla farklı testten geçiriyoruz.

TÜM ÜRÜNLERİMİZİ 245 DERECELİK FIRINLARIMIZDA PİŞİRİYORUZ!

Ürünlerimizde kullandığımız malzemeleri, şubelere dezenfekte edilmiş, soğuk araçlarımızla teslim ediyoruz. 245 derecelik fırınlarımızda pişirdiğimiz ürünlerimizi el değmeden kutuluyor, sadece sizin açmanız için etiketliyoruz.

TEMASSIZ TESLİMAT’LA SAĞLIĞINIZI KORUYORUZ!

Temassız Teslimat sayesinde müşterilerimiz, siparişlerinin teslim yeri ve şeklini seçebiliyor ve siparişlerini fiziksel temas kurmadan teslim alabiliyor. Müşterilerimiz özellikle online ödeme ile tüm süreci temassız şekilde yönetebiliyor.

CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ!

Çabamız bu olağanüstü dönemi hep birlikte sağlığımızı koruyarak atlatabilmek. Operasyonumuzun her aşamasında süreci en doğru biçimde yönetebilmek için en güncel önemleri alarak var gücümüzle çalışıyoruz.

AKLINIZA TAKILAN TÜM SORULAR İÇİN BURADAYIZ!

Sağlık, güvenlik ve hijyen konularında Domino’s hizmetinin hangi aşamada olduğuna dair sorularınızı bize ulaştırabilirsiniz. Sizin için buradayız!

Domino's hijyen koşulları kapsamında Temassız Teslimatı nasıl gerçekleştiriyor?

Detaylı Bilgi İçin Tıkla