1. Ana Sayfa
  2. Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Kullanım Rehberi

Domino's web sitesi ya da mobil uygulamalarından nasıl sipariş verebilirim?

-İşlem Rehberi sayfasından sipariş nasıl verilir, üyelik nasıl gerçekleştirilir, adres nasıl eklenir gibi site / mobil uygulama kullanım verilerine ulaşabilirsiniz.

Domino’s Ye-Kazan

Domino’s Ye-Kazan Programı nedir?

- Domino’s Ye-Kazan programı Domino’s Pizza’nın sadakat programıdır. Bu programda üyeler Domino’s Pizza siparişi verdikçe daha çok kazanırlar.

Domino’s Ye-Kazan programına nasıl üye olurum, form doldurmama gerek var mıdır?

- Ekstra bir form doldurmana gerek yok. *Online Kanallarımızda üyelik sırasında veya sonrasında “Profilim” sayfası “Üyelik Bilgilerim” alanından, Ye-Kazan sadakat ProgramıÜyelik Koşulları’nı okuyup, kabul kabul etmen gerekmektedir. Kampanyalarla ilgili bilgi almak istediğinkanalı/kanalları seçmeyi unutma. *Online Kanallar: Mobil sitemiz, mobil uygulamalarımız (iOS ve Android), web sitemiz.

Domino’s Ye-Kazan programı ayrıcalıklarından nasıl faydalanırım?

- Online kanallarımızdan üye girişi yaparak vereceğin siparişlerle faydalara hak kazanır, görüntüleyebilir ve kullanabilirsin.Nasıl Hediye Pizza kazanırım?

- Adrese Teslim ya da Beklemeden Gel-Al siparişlerinde kazandığın Dilim'ler 5 adet olduğunda, bir sonraki siparişinde kullanabileceğin Orta Boy Cazip Pizza almaya hak kazanırsın. Hediye Pizza'nı yalnızca 7 TL farkla Özel Pizza'ya, 14 TL farkla Bol Malzeme Pizza'ya, 21 TL farkla Trend Pizza'ya veya 31 TL farkla Gurme Pizza'ya çevirebilirsin. Ayrıca Domino's Pizza tarafından belirlenen dönemlerde, belirli ürün ve/veya kuponlara özel Ek Dilim'ler kazanabilir ve bunları geçerlilik tarihinden önce 5 Dilim'e tamamladığında, Orta Boy Cazip Pizza'ya 5 siparişten önce hak kazanabilirsin. Adrese Teslim: Online kanallarımızdan tanımlanmış teslimat adresine gönderilen siparişler. Beklemeden Gel Al: Online kanallarımızdan sipariş verilerek şubeden teslim alınan siparişler.Her siparişimde Dilim toplayabilecek miyim?

- Domino’s Pizza kanallarından üye girişi yaparak vereceğin her Adrese Teslim ya da Beklemeden Gel-Al siparişinde Dilim toplayabilirsin. 1 gün içerisinde verilen siparişlerden sadece 1 kez Dilim veya Ek Dilim kazanabilirsin.Geçmişte verdiğim siparişlerden dolayı Dilim toplayarak Hediye Pizza kazanabilecek miyim?

- Hayır, Domino’s Ye-Kazan Programı üyelik koşullarını kabul ettiğin tarihten itibaren farklı günlerde verilen siparişlerden kazanılan 5 Dilim ile 6. siparişinde bedava Orta Boy Cazip Pizza almaya hak kazanırsın.Hediye orta boy pizzayı istediğim şekilde seçebilir miyim?

- Hediye pizzan ücretsiz bir Orta Boy Cazip Pizza ya da 7 TL farkla Özel, 14 TL farkla Bol Malzeme, 21 TL farkla Trend Pizza, 31 TL farkla Gurme Pizza olabilir. Tüm Hediye Pizza türlerinin kullanılacağı siparişler için net sepet tutarı minimum 69.99 TL olmalıdır.Hediye Pizza kullanımında yapılacak eklemeler ücrete tabi midir?

- Evet, Hediye Pizza’ya yapılacak, kenar, sos, içecek vb. eklemeler ayrıca ücretlendirilecektir.Hediye Pizza’ların kullanım süresi ne kadar olacaktır?

- Hediye Pizza’ların kullanım süresi, alma hakkı kazanıldıktan sonra 90 gündür.Dilim toplarken, Dilim kazandırılmayan siparişler olacak mı?

- Domino’s Ye-Kazan programında dilim toplamak ve ödül kazanmak yalnızca Domino’s Online Kanallarındaki Adrese Teslim ya da Beklemeden Gel-Al siparişleriyle mümkün olabilmektedir. Domino’s şubelerini ve Müşteri Hizmetlerini telefonla araman, Yemek Sepeti, Getir ve diğer yemek sipariş kanallarından sipariş vermen durumunda Ye-kazan Sadakat Programı’ndan faydalanmazsın. Domino’s Online kanallar dışındaki sipariş kanallarından ödül kazanamaz ve kazandığın ödülleri bu kanallarda kullanamazsın. Ayrıca Domino’s Online Kanallarından Adrese Teslim ya da Beklemeden Gel-Al siparişinden Dilim kazanabilmen için, üye girişi yaparak siparişini tamamlaman gerekir.Hediye Pizza kazandım, bir sonraki siparişimde kullanmadım. Dilim kazanmaya devam edebilecek miyim?

- Evet. Kazanılan Hediye Pizza hakkı kaybolmaz, yeni Hediye Pizza için Dilim kazanma sayacı tekrar başlatılır. Kazanılan pizza 90 gün içerisindeki herhangi bir siparişte kullanılabilirHediye Pizza kazandım, bir sonraki siparişimde kullanmadım, hakkım yanacak mı?

- Hayır. Hediye Pizza hakkıkazanıldığı tarihten itibaren 90 gün içinde Domino’s Online kanallarından verilecek Adrese Teslim ya da Beklemeden Gel-Al siparişlerde kullanılabilir.Aynı siparişte 2 Hediye Pizza sepete eklenebilir mi?

- Hayır eklenemez. Hediye Pizza haklarından sadece birini, 69.99 TL ve üzeri sepet tutarındaki siparişinde kullanabilirsin.Dilim’lerim 5 adedi tamamlayamazsa silinecek mi, dilimlerin geçerlilik süresi ne kadar?

- Domino’s Online Kanallarından Adrese Teslim ya da Beklemeden Gel-Al siparişlerinden kazanılan her Dilim, kazanım tarihi itibariyle 365 gün süreyle geçerli olacaktır. Eğer Dilim kazandıktan sonra 365 gün geçmişse,kazandığın hakların silinir. Farklı kampanyalardan kazandığın Ek Dilim’lerin geçerlilik süresi ise kampanya kurallarına göre değişir. Bu bilgileri Online Kanallarımızda Domino’s Ye-Kazan sekmesinden takip edebilirsin.Hediye Pizza’m tüm Domino’s Pizza şubelerinde geçerli midir?

- Evet. Hediye Pizza’nı, Domino’s Online Kanallarından Adrese Teslim ya da Beklemeden Gel-Al siparişlerinde, tüm Domino’s şubelerinde kullanabilirsin.Hangi kanallardan sipariş verdiğimde hediyelerden yararlanabilirim?

- Sadece Domino's’a ait *Online Kanallar aracılığıyla üye girişi yaparak sipariş verdiğinde hediyelerden faydalanabilirsin. *Online Kanallar: Mobil sitemiz, mobil uygulamalarımız (iOS ve Android), web sitemiz.Siparişim iptal olduğunda, iptal olan siparişimden Dilim veya Ek Dilim kazanabilecek miyim?

- Hayır. İptal siparişlerinde Dilim veya Ek Dilim kazanamayacaksın. Ancak tamamlanan siparişlerinde Dilim veya Ek Dilim kazanmaya devam edebileceksin.Franchise

Öncelikli Franchising şartlarınız nelerdir?

Franchise şartları ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.Online Ödeme

Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği nedir?

- Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği Domino's’un kullanıcılara sunduğu bir ödeme opsiyonudur. Kredi kartınızla internet ortamında siparişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz, hiçbir şekilde kredi kartınıza fiziksel olarak ihtiyaç duymazsınız ve bu sayede kapıda ödeme yapmazsınız.Online Kredi Kartı ile nasıl ödeme yapabilirim?

- Sipariş onay ekranında ödeme seçeneklerinden "Online Kredi Kartı" seçeneğini seçtikten sonra yönlendirileceğiniz güvenli ödeme sayfası içerisinde kredi kartı bilgilerinizi doldurduktan sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz.Ödememi Online Kredi Kartı ile gerçekleştirerek sipariş verdim ve daha sonra siparişimi iptal etmek istiyorum, ne yapmam gerekiyor?

- Çağrı Merkezi ile yapacağınız görüşme neticesinde siparişiniz iptal edilecektir ve tutar hesabınıza iade edilecektir. İadenin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.Ödemesini Online Kredi Kartı ile gerçekleştirdiğim siparişi iptal ettim, ücret iade prosedürü nedir?

- Siparişinizin tutarı 1 iş günü içinde iade edilmektedir fakat iadenin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.MasterPass Nedir?

- MasterPass internete bağlı tüm cihazlarla her seferinde ödeme karti bilgisi girmeden kolay ve güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan MasterCard’in online ödeme çözümüdür.Masterpass’e nasıl üye olabilirim?

- MasterPass’e iki farklı şekilde üye olabilirsiniz:

MasterPass Türkiye websitesi üzerinden (www.masterpassturkiye.com)

Dominos.com.tr`den

MasterPass kullanıcı adınız kayıt esnasında verdiğiniz cep telefonu numaranızdır. Ödeme esanasında yapılan kayıt işlemi sonrasında MasterPass hesap şifreniz kayıt esnasında kullandığınız cep telefonuna SMS ile iletilecektir.MasterPass kullanımı güvenli midir?

- MasterPass, MasterCard tarafindan sunulan global bir dijital ödeme çözümüdür..MasterPass’e eklediğiniz bilgileriniz bankadaki kayıtlı cep telefonunuz ile doğrulanarak, SMS onayi sonrası eklenebilir veya değiştirilebilir. MasterCard’in uygulamasi olan MasterPass ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.MasterPass’e hangi kartları ekleyebilirim?

- MasterCard, Vısa etiketine sahip tüm banka, debit (ön ödemeli), kredi kartlarını ekleyebilirsiniz.MasterPass kullanımı ücretli mi?

- MasterPass kullanıcılar için ücretsiz bir hizmettir.MasterPass’ı Domino’s Pizza’nın hangi web veya mobil tarayıcılarda kullanabilirim?

- MasterPass’I Domino's`un web ve mobil tarayıcılarında kullanabilirsiniz.Kartımı Masterpass altyapısınıa kaydetmeden de Online Ödeme özelliğini kullanabilir miyim ?

- Kartınızı kaydetmeden de ödeme işlemi yapabilirsiniz. Bunun için Ödeme sayfasında Online Kredi Kartı seçip "Kart ile ödemek istiyorum" kutucuğunu işaretleyerek kart bilgilerinizi girdikten sonra "Kart Bilgilerimi MasterCard* altyapısında saklamak ve bir sonraki alışverişimde kullanmak istiyorum." kutucuğunu işaretlemeden Devam butonuna basmanız gerekir.Kullanmak istediğim kartımın ödeme sırasında kabul edilmemesi durumunda ne yapmalıyım?

- MasterPass hesabiniza kaydedilen kartlarla dominos.com.tr üzerinden yapabilirsiniz. Bazi durumlarda (limit yetersizligi, kartınızın internet alışverişine açık olmaması, işyerinin yetkileri vb.) işyeri ya da kartınızın bağli olduğu banka işlemlerinizi onaylamayabilir. Bu durumda Domino’s Pizza çağrı merkezimizi (444 33 22) ya da bankanızın müşteri temsilcisiyle görüşmeniz gerekmektedir.

Master Pass ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.