1. Ana Sayfa
  2. Domino's Ye Kazan

Domino's Ye Kazan

Yedikçe kazanin, kazandikça yiyin!

Domino's'tan, Domino's tutkunlarini yedikçe kazandiran program: Domino's Ye-Kazan!

Domino’s’tan 5 dilim topla, bir sonraki siparişinde orta boy Cazip Pizza’yı bedava ye, ya da hediye orta boy pizzanı yalnızca 15 TL farkla Özel Pizza’ya çevir! Bunun için yapman gereken tek şey dominos.com.tr’den ya da Domino’s mobil uygulamasından üyelik oluşturman ve siparişlerini bu iki platform üzerinden vermen. Domino’s online kanallarından vereceğin her Adrese Teslim ya da Beklemeden Gel Al siparişinde, Domino’s Ye-Kazan bölümünde pizza dilimlerin birikecek. 5 dilimi tamamladıktan sonra hediye orta boy pizzan 48 saat içinde hesabına tanımlanacak.

*Domino's Online Kanallarindan Adrese Teslim ya da beklemeden Gel-Al siparislerde geçerlidir

Kazandigim Dilim ve Ek Dilimler kaç gün geçerli?

Domino's Online Kanallarindan Adrese Teslim ya da beklemeden Gel-Al siparislerde kazanilan Dilim'ler, özel kampanyalardan kazanilmis Ek Dilim'ler ile toplam 5 adet Dilim'i tamamlar ve Hediye Pizza'ya dönüstügünde bir sonraki siparisinde kullanilabilirler.

Dilimler: Geçerlilik süresi 365 gün.

Ek dilimler: Minimum geçerlilik süresi 7 gün, geçerlilik süresi kampanyaya göre degisiklik gösterebilir.

Bir kampanyanin Ek Dilim verdigini nasil anlarim?

Tüm pizzalar ve tüm kampanyalar ürün listesinde ya da ana sayfada herhangi bir ürün üzerinde “Pizza Dilimi ve Yildiz” logosu gördügünüzde Ek Dilim kazanirsiniz.

Bedava Pizzami nasil kullanirim?

Her 5 Dilim tamamlandiktan sonra hak kazanilan Hediye Pizza, dominos.com.tr veya Domino’s mobil uygulamasindan verilen minimum 250 TL’lik siparislerde 90 gün içinde kullanilabilir.

Hediye olarak hangi pizzalari alabilirim?

Hediye pizzan ücretsiz bir Orta Boy Cazip Pizza ya da yalnızca 15 TL farkla Özel Pizza olabilir. Tüm Hediye Pizza türlerinin kullanacağı siparişler için net sepet tutarı minimum 250 TL olmalıdır.