Domino's Ye Kazan

Yedikçe kazanin, kazandikça yiyin!

Domino's'tan, Domino's tutkunlarini yedikçe kazandiran program: Domino's Ye-Kazan!

Domino’s’tan 5 Dilim topla, bir sonraki siparişinde orta boy Cazip Pizza’yı bedava ye, ya da hediye pizzanı yalnızca 7 TL farkla Özel Pizza’ya, 14 TL farkla Bol Malzeme Pizza’ya, 21 TL farkla Trend Pizza’ya ya da 31 TL farkla Gurme Pizza’ya çevir! Bunun için yapman gereken tek şey dominos.com.tr’den ya da Domino’s mobil uygulamasından üyelik oluşturman ve siparişlerini bu iki platform üzerinden vermen. Her Domino’s Online Kanallarından Adrese Teslim ya da beklemeden Gel-Al siparişinde, Domino’s Ye-Kazan bölümünde göreceğin pizza grafiğine Dilim’ler eklenecek. 5 Dilim’i tamamladıktan sonra hediye orta boy pizza alma hakkın 48 saat içinde hesabına tanımlanacak.

*Domino's Online Kanallarindan Adrese Teslim ya da beklemeden Gel-Al siparislerde geçerlidir

Kazandigim Dilim ve Ek Dilimler kaç gün geçerli?

Domino's Online Kanallarindan Adrese Teslim ya da beklemeden Gel-Al siparislerde kazanilan Dilim'ler, özel kampanyalardan kazanilmis Ek Dilim'ler ile toplam 5 adet Dilim'i tamamlar ve Hediye Pizza'ya dönüstügünde bir sonraki siparisinde kullanilabilirler.

Dilimler: Geçerlilik süresi 365 gün.

Ek dilimler: Minimum geçerlilik süresi 7 gün, geçerlilik süresi kampanyaya göre degisiklik gösterebilir.

Bir kampanyanin Ek Dilim verdigini nasil anlarim?

Tüm pizzalar ve tüm kampanyalar ürün listesinde ya da ana sayfada herhangi bir ürün üzerinde “Pizza Dilimi ve Yildiz” logosu gördügünüzde Ek Dilim kazanirsiniz.

Bedava Pizzami nasil kullanirim?

Her 5 Dilim tamamlandiktan sonra hak kazanilan Hediye Pizza, dominos.com.tr veya Domino’s mobil uygulamasindan verilen minimum 120 TL’lik siparislerde 90 gün içinde kullanilabilir.

Hediye olarak hangi pizzalari alabilirim?

Hediye pizzan ücretsiz bir Orta Boy Cazip Pizza (Süperos, Sucuksever, Margarita, Kantin Pizza, Favori İkili) ya da yalnizca 7 TL farkla Özel Pizza (Sosyal, Fit, Fresh,Sarımsak Soslu Sucuksever, Vegi, Barbekü Soslu Sucuksever), 14 TL farkla Bol Malzeme Pizza (Bol Malzemos, Karisik, Dopdolu Extra, Tavuklu, Extravaganzza), 21 TL farkla Trend Pizza (Cheddarli Dev Sosisli, Domino’s Soslu Bol Malzemos, Ballı Hardallı Tavuklu, Italiano, Et Donerli, Dev Malzemos, New York) 31 TL farkla Gurme Pizza (Mangal Sucuklu, Konyalim, Pastirma&Sucuk, Ocakbasi, Dört Peynirli, Callypso) olabilir. Tüm Hediye Pizza türlerinin kullanilacagi siparisler için net sepet tutarı minimum 120 TL olmalidir.

notifications