1. Ana Sayfa
  2. Tek Tıkla Sipariş

Tek Tıkla Sipariş

Tek Tık’la siparişiniz kapınızda!

Toplantıda, okulda, evde, otobüste ya da önemli bir iş üstünde çalışırken zamanınız yoksa, “Şimdi siparişleri kim oluşturacak, kim sipariş verecek” dediğiniz anlar var ya, o anları unutabilirsiniz. Domino’s’ta lezzete ulaşmak artık çok ama çok basit! Nasıl mı?.. ‘’Tek Tıkla Sipariş’’le.

Domino’s’un en sevdiğiniz lezzetlerini dominos.com.tr ya da Domino’s mobil uygulamasından Tek Tık Sipariş butonu olarak kaydedip gelecekteki siparişlerinizi tek tık’la verebilirsiniz.

Böylece yoğun olduğunuz anlarda, favori siparişlerinizi Tek Tıkla Sipariş ile verebilir, işinizi gücünüzü bölmezsiniz!

Kolay sipariş profili nasıl oluşturulur?

dominos.com.tr ’ye hemen üye ol, kolay sipariş profilini oluştur, Tek Tıkla siparişini ver.

Üye Girişi

dominos.com.tr`ye üye ol, ilk siparişini ver, karşına çıkan kolay sipariş alanından profilini oluştur. Eğer daha önce dominos.com.tr üzerinden alışveriş yaptıysan eski siparişlerim bölümünden de kolay sipariş profili oluşturabilirsin.

Kolay Sipariş Profilini Oluştur

Kolay sipariş ver alanından profil ismini yaz ve kaydet butonuna tıkla. Tebrikler! Kolay sipariş profilini oluşturdun. Unutma maksimum 3 tane kolay sipariş tanımlayabilirsin. Eğer 4. kolay siparişini tanımlamak istersen diğer 3 kolay siparişten birini silmelisin

Tek Tıkla Sipariş Ve

dominos.com.tr`ye tekrar geldiğinde, ana sayfamızda seni kaydettiğin Kolay Sipariş Profili ile karşılayacağız. Sipariş vermek için Tek Tıkla Sipariş Ver butonuna tıkla.

Geri Sayımı Unutma

Tek Tıkla Sipariş Ver butonuna tıkladıktan sonra 5 saniyelik bir geri sayım ekranına düşeceksin. Siparişinin güncel fiyatını kontrol etmeyi unutma, bu 5 saniye içinde siparişinden vazgeçebilirsin.

Domino’s Lezzeti Kapında

Kolay Sipariş`in başarılı bir şekilde bize ulaşmıştır. 30 dakika içinde muhteşem Domino`s Lezzeti kapında! olacak.