Pizzanı nasıl almak istersin ?
Adresime Teslim Edilsin
Şubeye Gelip Alacağım
En Yakın Domino's
Adrese Teslim
Gel Al
Gece Açık Şubeler
Türkçe
English
0
Toplam
0.00 TL
Sepete Git
SEPETINIZDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.
Giriş Yap

Duyurular

Değerli müşterimiz,

Domino’s Pizza olarak en taze malzemelerle hazırladığımız lezzetli pizzalarımızı Türkiye’nin neresinde olursa olsun aynı kalitede ulaştırabilmek için çalışıyor, sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Akıllarda yer eden lezzetlerimizi tüm pizza severlerle buluşturabilmek için sık sık kampanyalar da düzenliyoruz. Böylece lezzet düşkünlerine kaliteli lezzeti en uygun şekilde sunuyoruz.

Her damak tadına uygun olacak şekilde farklı içeriklerde geliştirdiğimiz kampanyalarımızı daha fazla tüketicimize duyurabilmek için SMS’ler ve e-postalar paylaşıyoruz.

SMS ve/veya e-posta üyeliğine son vermek isteyen müşterilerimiz info@dominospizza.com.tr’ye elektronik posta göndererek, dominos.com.tr internet sitesi “Üyelik Bilgilerim” bölmesinden ya da 444 33 22 numaralı Çağrı Merkezi hattını arayarak SMS ve/veya e-posta üyelik listesinden çıkabilirler.

Kampanyalarımız hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz iletişim tercihlerini diledikleri zaman www.dominos.com.tr internet sitesi “Üyelik Bilgilerim” bölmesinden ya da 444 33 22 numaralı Çağrı Merkezi hattını arayarak değiştirebilirler.

Saygılarımızla

Domino's Pizza

Fiyatlarımız, Domino’s Pizza’nın tavsiye ettiği ürün satış fiyatlarıdır.
Pizzalarımızda kullandığımız sosis, sucuk, küp sucuk, pepperoni, New York pepperoni, misket kebap, jambon ürünleri piliç ve/veya hindi etinden, döner eti kıymadan üretilmiştir.
Canlı Yardım