1. Ana Sayfa
  2. Tedarik Zincir Yönetimi

Tedarik Zincir Yönetimi

Tedarik Zinciri, Üretim ve Satınalma

Domino's Pizza Türkiye organizasyonun önceliği en kaliteli ve en taze malzemeler ile Türkiye'nin en lezzetli ve her cebe hitabeden pizzalarını 30 dakika da sizlere ulaştırmaktır.

Bunun için departmanımız Türkiye'nin en saygın ve bilinir tedarikçileri ile çalışıp retoranlarımıza yüksek standartlarda hammaddeler ve malzemeler sunar.

Restoranlarımızda kullandığımız tüm ürünler DPI (Domino's Pizza International-USA) ve üretim kalite birimimiz tarafından sürekli denetlemektedir. Hamurlarımızı en gelişmiş hamur üretim tekniklerini ve makinaları kullanarak kendi fabrikalarımızda üretmekte ve buradan restoranlarımıza sevk etmekteyiz.

Tesislerimizdeki üretim aşamaları ve hijyen standartları Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlendiği gibi ayrıca Domino's Pizza International uluslararası kalite takımı tarafından da dünya gıda standartlarına uygunluğu açısından denetlenmektedir. DPI'ın yaptığı denetlemelerde tesislerimiz 5 yıldız alarak sınıfının en üst seviyesinde hizmet verdiğini kanıtlamıştır.

Organizasyonumuz; 2010 yılında kurduğumuz ana merkezimiz olan Gebze Üretim ve Tedarik Zinciri merkezimize ilaveten, Ankara Üretim Merkezimiz, 2012’de İzmir'de 3000 m2 lik alan üzerine kurulan tesis ve 2013 yılında hizmete açılan Antep Üretim ve Tedarik Zinciri merkezimiz ile büyümeye devam etmektedir.

Tedarik Zinciri merkezlerimizde full otomatik barkod takip ve ürün toplama sistemleri ile sizlere ulaşan ürünlerin %100 kalite takibini saniyeler içinde yaparak, restoranlarımızda en taze ve kusursuz hammaddelerin kullanılmasını sağlayacaktır.