1. Ana Sayfa
  2. Genel Müdür Mesajı

Genel Müdür Mesajı

Değerli Tüketicilerimiz, İş Ortaklarımız, Çalışanlarımız,

Domino's Pizza dünyasına hoş geldiniz! 1996 yılından itibaren sektörde yenilikçi bir çizgi benimseyen Domino's, bugün Türkiye'nin önde gelen gıda perakendecileri arasındaki yerini alırken, modernleşen Türk aile yaşamında da evde pizza keyfini başlatan en yaygın evlere servis şirketi olmuştur.

Domino's olarak asıl işimiz, lezzetli pizzalar yapmak. Hem yepyeni pizza ürünlerimizi tüketicimizin beğenisine sunarken, muhteşem kampanyalarla da bunları desteklemek işimizi hızlı ve eğlenceli kılıyor.

Ürünlerimizin lezzeti ve kalitesini daha fazla noktada tüketicinin beğenisine sunmak için de ciddi olarak üzerinde çalışılan stratejilerle oluşturduğumuz çok önemli bir taahhüdümüz var. Domino's Pizza “30 Dakika Garantisi” veren ve bu sözün arkasında duran tek firma. 30 dakikayı aşan siparişlerde ise ya bir pizzanız bedava verilir ya da paranız iade edilir. Aynı taahhüdün en önemli destekçisi de %100 mutlu müşteri felsefemiz.

Rakamsal hedeflerimiz, büyüyeceğimiz lokasyonlar, planladığımız restoran sayılarımız alternatifleriyle belirlenmiş durumda. Bu mesajımda hiçbir rakamsal veriye yer vermek istemiyorum. Çünkü yayınlandığı andan bir gün sonra veriler eskiyecektir. Ayrıca bu bilgilere en güncel haliyle sitenin diğer alanlarından ulaşabilirsiniz.

Domino's için iş ortaklığı oldukça önemli bir kavram. Dünyada franchising sistemi ile yaygınlaşan Domino's, Türkiye'de de aynı prensiple büyümüş ve yaygınlaşmış, çok sayıda müteşebbise kendi çalışma sistematiğini aktararak işlerini kurma konusunda destek vermiştir. Domino's Franchise'ı olmak sadece sermaye yatırımı yapmak değildir. Tüm Franchise'larımız bölge analizinden ve mimari tasarımdan, eğitime, danışmanlık desteğinden operasyonel denetime kadar Domino's standartlarını sağlayabilmek amacıyla sistem tarafından etkin olarak destek görür, yetiştirilir ve geliştirilirler.

Kaliteli ürünlerimiz kadar bunları sunan çalışanlarımızın kalitesi de bizler için oldukça önemlidir. Güncel insan kaynakları seçim tekniklerini kullanarak işe alınan çalışanlarımız hem mevcut işlerini daha iyi yapmaları konusunda hem de ileriye dönük kariyer gelişimi anlamında sürekli eğitimden geçerler. Eğitimde her çalışan fırsat eşitliğine sahiptir ve kişisel gelişimi konusunda desteklenir. Domino's geniş kariyer haritasıyla çalışanlara eşsiz fırsatlar sunabilir. Kariyer yolculuğu, öğrenci iken çalışmayla başlayıp, şirkette yükseldikten sonra kendi Domino's şubesini açarak Franchise olmaya kadar uzanabilir. Burada çalışandan beklenen tek şey samimiyet, güvenilirlik, hedef odaklılık ve kendini gerçekleştirme bilincidir.

Bu lezzet ve fırsat dünyasında ne olarak var olmak istiyorsanız, kapımız herkese açık; ister pizzalarımızı tüketen mutlu müşteriler, ister yatırım yapma kararı alan iş ortakları, isterse kariyer hedefi olan ve bünyemizde eğlenerek çalışmak isteyen personel olarak. Ya da hepsi birden! Tercih sizin…

Aslan SARANGA

Genel Müdür