1. Ana Sayfa
  2. İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri olan Domino's Pizza olarak 70 ülkede 10.000'den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. Türkiye'de 530'u aşkın restoranımız ve 10.000 ‘den çok çalışanımız ile Domino's Pizza'da biz, sıra dışı insanlarımızla hayal ortaklığı kurarız.

Destek Ofis departmanlarımıza ev sahipliği yapan İnovasyon Merkezimizde, müşterilerimiz ve restoranlarımız için en yeni teknolojilerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz üretilir.

Domino's'ta zaman çok hızlı akar, bu dinamik ortamda sadece insanlar değil, fırsatlar, mutluluklar, hedefler ve yenilikler her an hareket halindedir.

Domino's Mutluluk Taşır

Bizim için Önce Müşterilerimiz gelir. Bizler, sıra dışı Domino's'lular müşterilerimize Eğlenerek Çalışarak sunduğumuz lezzetlerimizi ulaştırarak, onlar için mutluluk taşırız. Daha çok pizza satar daha çok eğleniriz.

Güne Slogan atarak başlamak, Rush aktiviteleri, Pepperoni Time Yarışmaları ve daha niceleri… Bunları sadece Domino's'lu olduğunda yaşarsın.

Tutkuluyuz, Pizza tutkumuzu, hamur açma ve kutu katlama yarışmalarında gösteririz. En iyilerimiz yurtdışında gerçekleştirilen yarışmalarda bizleri temsil eder. Her yıl düzenlenen Ralli toplantılarından bir araya gelir, hedeflerimizi ve statejilerimizi konuşur, hedefe kitlenir, bir oluruz. Birlikte nasıl güçlü olduğumuzu gösteririz.

"Her gün daha iyisini yapmak için uyanır, Domino's'ta fırsatlarla dolu bir hayat olduğunu biliriz."

Her kademede her pozisyonda sonsuz fırsatlar bizi bekler. Genişleyen hizmet ağımızda, artan restoran sayılarımızla, eğitimler alarak bir yandan kariyerimizde gelişim sağlar, bilgi ve birikimimizi zenginleştirirken bir yandan da sunulan kariyer imkanları ile Bölge Müdürlüğü, Restoran Yöneticiliği, ve idari işler pozisyonlarında başarıya koşma şansı buluruz.

Özbay Güzey

Uluslarası Yılın Restoran Müdürü

Lezzet Elçisi(sürücü) olarak katıldığı Domino's ailesinde Kariyerini geliştirdi. 2014 Yılında 6000 Restoran arasından sıyrılarak "Uluslararası Yılın Restoran Müdürü" olmayı başardı...

Girişimciyiz. Domino's'lulara özel sunulan avantajlarla kendi dükkanımızın sahibi olma ve girişimci ruhumuzu gösterme imkanımız vadır. Domino's'ta ilk kademeden başlayıp şimdi onlarca dükkana sahip olan franchiselerimiz ve onların başarı hikayeleri, bu yolda bize cesaret verir.

İlhan Uzun

Domino's Pizza Franchise

2001 Yılında Lezzet Elçisi (Sürücü) olarak aramıza katıldı, şu an 13 Domino's Pizza dükkanının sahibi...

Domino's Pizza'da biz şubelerimize kalelerimiz deriz. Her yeni şube, bizim yeni kalemiz olur. Her an bir yenisi eklenen kalelerimiz ile daha çok müşterimizin kalbini fetheden mutluluk ordularıyız biz.

İbrahim Sakallı

Bölge Müdürü

Lezzet Elçisi(sürücü) olarak katıldığı Domino's ailesinde Kariyerini geliştirdi. 2012 yılında "Uluslararası Yılın Çaylak Restoran Müdürü" oldu... Şimdi Bölge Müdürü olarak hizmet vermeyi sürdürüyor!

Domino's'un fırsatlar dünyasında başarı hikayelerimize bir yenisi eklemek için yapmamız gereken tek şey bize sunulan eğitim ve gelişim fırsatlarını değerlendirmek. Başarıyı yakalamak bizim için bu kadar basit.

Domino's'lulara özel web sayfası "Mahalle"de buluşur, Domino's Eğitim Vadisi yani DEV'de eğitimler alır, kariyerimizi geliştiririz.

Çünkü biz hep daha iyisini yaparız.

Vizyonumuz

Pizzada en iyi müşteri deneyimini sıra dışı insanları ile yaratarak, 2017 Yılında 800'ü aşkın restoranı ile Doğu Avrupa ve Orta Doğu'nun en lezzetli ve ulaşılabilir yiyecek markası olmak.

Misyonumuz

Eğlenerek Yarattığımız Lezzetlerimiz Size Ulaşana Kadar Durmayız

Gelin Mutluluğumuza Ortak Olun, Domino's'ta Fırsatları Siz de Yakalayın!

Domino's dünyasına katılmak ve kariyerin için bu büyük adımı atmaya hazır mısın?

İŞTE SENİ BEKLEYEN KARİYER FIRSATLARI:

İlanlarımıza Gözat

Kariyer.net ilanlarımıza

Başvur